| trol123 a întrebat:

Stiti vreun sv de samp (San Andreas Multiplayer) care da admin/owner Gratis (Ca sa ajut) Sau care doreste sa faca un sv DAU MARE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Toshima a răspuns:

Connect RPG2.B-Zone.Ro!
{{{ Address: RPG2.B-Zone.Ro:7777
Players: 200/1000
Ping: 33
Mode: RO - RP v 5.3.9
Map: LS - LV - SF
Este al 2a server pe tara ca faima.
- Are Staff corect si playeri buni
- Server populat si dezvoltat din punct de vedere economic.
- Poti beneficia de ajutoare de inceput care consta in bani.
- In functie de level, vei primii vehicule de tutorial ( Level 1 - Faggio; Level 2 - Perrenial; Level 3 - Bobcat Level 5 - Bravura; Level 7 – Landstalker – care poate fi pastrat PERMANENT )

** ATENTIE: PENTRU BONUSURI, LA INCEPUTUL JOCULUI ADAUGATI ID DE REFFERAL URMATORUL COD: 73974 ( ID Refferal vi-l cere la crearea contului )