| Ex7R3aM47 a întrebat:

Stiu ca aplicatia asta este cam veche,dar eu abia acum descopar ce utila e.
Este vorba de AppNana.Cei care nu stiu despre ea,le voi explica eu acum.
Este o aplicatie cu care poti lua carduri de Amazon,Google Play,iTunes,PayPal,Xbox,PSN,Steam, Bitcoin, League of Legends gratis.Cardurile pot fi de 1, 2, 3,5,10,50 chiar si de 100 de dolari.
Tot ce trebuie sa faceti e sa dowload-ati aplicatia din Google Play sau iTunes si sa va logati.
Odata ce va veti face cont veti primi 10000 nanas. Dupa ce va veti dowload-a si aplicatiile sugerate acolo veti face 15000 de nanas.De acolo puteti introduce codurile altora, automat primind 2500 de nanas si dumneavoasta, dar si cel ce v-a dat codul.
Deci ce vreau eu e sa imi introduceti codul:e2049098 si apoi spuneti-mi in comentarii ca ati facut-o, o sa vi-l introduc si eu voua. Sper ca ati inteles

1 răspuns:
| doarintrebatima a răspuns:

Hey, ai o adresa de mess?