| Adrian_Apostol_2000 a întrebat:

Sunt cam disperat! Caut o aplicație de hack pentru clash royale. Vă rog mult de tot.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista una care sa si mearga prea bine. Adica exista unele versiuni care te lasa sa joci pe niste servere private, tot cu cheateri ca tine, deci tot o sa poti pierde (in caz ca vrei sa iti iei cheat doar ca sa nu mai pierzi).

| Vlad617 a răspuns:

Gandeste-te putin, daca toti jucatorii ar avea hack, care ar mai fi distractia? Plus ca poti sa iei BAN si dupa trebuie sa iei totul de la inceput.