| Kuro a întrebat:

Salut TPU,sunt plictisit,chiar nu mai stiu ce sa joc (Pe pc ), mi-ati putea recomanda ceva jocuri?
Specificatii:
Intel® CoreTM i3-7020U processor (2-core, 3M Cache, 2.3 GHz, 64-bit)

RAM 4GB DDR4 2400MHz.

128GB SSD M.2 SATA3 hard.

Intel HD Graphics 620 2GB vram
Multumesc, cel mai bun raspuns primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| Kimsei07 a răspuns:

Eu te-as sugera sa incerci jocuri noi daca te referi la jocuri pe bani la poti pierde 20-40 minute cu geometry dash care e 1 euro pe steam iar apoi poti incerca jocuri noi garry's mod poate daca nu l-ai jucat sau bussines tour un joc complet gratis pe steam