| BountyWG a întrebat:

Un prieten are laptop Asus x58c cu windows 7. I merge GTA 5 pe laptopul lui? Eu am Apple.dar nu conteaza asta,mie imi merge, dar pe acel Asus merge?

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ca sa stim asta trebuie sa ne spui : -cati rami are
-cati ghz are procesorul
-cata memorie are placa video!

| Homoranu_Ottavio_1970 a răspuns:

Nu conteaza ca e Apple sau Asus, important este procesorul si mai ales placa video.Asta face diferenta intre calculatoare de fapt si nu marca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gta 5? Nici n-a aparut pe PC laughing)

| BountyWG explică (pentru anonim_4396):

Ba da. happy.Si in + il poti transfera de pe cd xbox pe unul de pc.A aparut in America.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru BountyWG):

Eu asa stiam ca apare in 14 Martie O.o, dar spune-mi te rog, daca apare in Germania, pana la cati euro o sa ajunga?