| bogdan324 a întrebat:

Azi am fost la un prieten si am vazut ca ia mers nfs mw pe setari minime si mergea impecabil, avea un laptop asus x58c series, si eu am incercat nfs mw pe laptopul meu(asus x58c series)dar me mi-a mers greu si i-am dat pe setari minime, de ce lui i-a mers mai bine jocul cu toate ca avem laptopurile la fel?(avem aceleasi componente in laptopuri)am facut update la driverele placii video. Funda pentru cine imi spune cum pot face sa imi mearga nfs mw la fel ca lui de bine!

1 răspuns:
| Darko18 a răspuns:

Salut (pai in intrebare zici ca si lui ia mers bina la setari minime. ) daca aveti lapptopuri la fel nu o sa iti mearga nici tie bine daca nu o sa pui setarile la minim. big grin