| AnacondaTeam a întrebat:

un prieten de al meu din Anglia i-a dat unui var de al meu 2 gift carduri de 5£ pentru ps4, iar varul meu imi a dat si mie unul, dar faza e ca el a incercat deja un cod si i-a mers, eu l-am incercat pe al meu si nu a mers, apoi l-a incercat varul meu pe al meu si la el a mers, tin sa mentionez ca varul meu are ps-ul in lire iar eu il am in lei, iar inca odata gift cardurile erau in lire si eu am impresia ca problema este de la mine ca nu am ps-ul in lire la fel ca gift cardul, poate sa imi zica si mie cineva cum pot sa imi fac codul sa mearga sau cum sa imi schimb din lei in lire?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Acum, nu-ti va mai functiona fiindca gift card-ul a fost deja folosit de varul tau.

| AnacondaTeam explică (pentru Ronnix):

Nu l-a folosit