| ronaldoedy a întrebat:

Unde pot sa vad dolce sport 3 online pe android? Nu stiu de ce de ieri dimineata acestream nu mi mai merge, iar pe sopcast imi spune ca serverul e offline. Unde pot sa vad?

2 răspunsuri:
| Mihaila_Stefan_2000 a răspuns:

Ia-ti sopcast

| reponseprizee a răspuns:

Sopcast nu mai funcționează de ceva timp, dar se pot vedea foarte bine cu programul #acestream. Plus ca nu vei avea parte de multe reclame nedorite. Pe acest site (cel de mai jos) găsești liste actualizate cu canalele românești acestream si ceea ce trebuie sa faci pentru a vedea programele in cauza. Sau poti cauta direct #tvstreamsopxast in cautare google. Numai de bine!
https://tvstreamsopcast.blogspot.com/......tream.html