| Alexxalexuu a întrebat:

va rog ajutati-ma ca nu mai pot de nervi! La prince of persia : the forgotten sands, cand intru in ' the palace ' ma duc la alea 2. si dupa aceea nu se deshide poarta aia de sus. M-am uitat pe net la video cu jocul, si la toti li se deschide poarta. ce are, de ce nu se deschide? raspuns urgent va rog, multumesc!

1 răspuns:
| Ady100 a răspuns:

Eu am avut aceeasi problema si am descarcat un trainer de pe net si l-am folosit sa ma teleportez dupa poarta.