| delete8 a întrebat:

Va rog daca se poate sa-mi ziceti niste jocuri gen metin2 dar sa nu fie metin2dinamik si alte metinuri ca numi plac dau funda si voturi

3 răspunsuri:
| delete8 explică:

Alceva gare sa-l descarc gratis

| silviu08 a răspuns:

Sall. Ai auzit de World of Warcraft? E cel mai popoluar MMORPG( adica joc in stilul lui metin2). Are peste 8 milioane de utilizatori.

| Andrrei a răspuns:

World Of Warcraft & RIFT... Fac o referire despre RIFT 4 milioane de playeri au disparut complet de pe serverele oficiale a celor de la WOW si numarul celor care renunta la WOw creste datorita acestui nou joc RIFT