| DraGoNnU a întrebat:

Va rog dati-mi niste nume de cs gen iZZy. Sa fie mai scurte dar nici chiar 3 litere intre 5-8 litere.Va rog..Si dati-mi si clanuri pentru nume.!

1 răspuns:
| ChangeName a răspuns:

Salut frate!
Nu stiu eu ce fel de persoana esti tu sa stiu ce exemple sa-ti dau, dar iti voi da niste nick-uri folosite de mine:
Cel actual:
MetallicA*Raul
Mai vechi:
RocKeRR
SuntFumat
SlaYeR
SlipKnoT
ChangeName
Ce?
Nu-sCodat
Viruss
Si aunci cand voiam sa intru cu wall sau aim intram cu nick-ul "`"(fara ghilimele), atunci cand un admin incerca sa foloseasca vreo comanda pe mine de exemplu : amx_exterminate `, el cand apasa "`" ii inchidea consola happy.
Dar desigur asta functioaneaza doar cu adminii incepatori, exista multe metode de a te bana si astfel.

Iar nume pentru clan:
Eu am avut un clan cu numele -*E.K.T.*- (adica Elite Killet Team)
Sau poti pune o alta prescurtare de la altceva tu.
Succes frate.
Spor la fraguri!