| game09 a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta cu un hack de yang pe metin2 ro... Exista macar? Daca da va rog foarte mult ziceti-mi site. va rog mult daca merge

3 răspunsuri:
| XxAlexualxX a răspuns:

Exista dar nu mai ai cum pentru ca pe metin2ro e anti hack si numai merg hackurile doar alea de adunat monstri!

| AsX a răspuns:

Nu exista sau cel putin nu este publicat pe internet.Cei de la gameforge si ymir au securitate mare deci nu exista!

| Arhanghe3l a răspuns:

Da... exista dar e f greu de gasit si daca il folosesti risti de ban.eu personal nu as folosi acest orogram