| Tarcatu a întrebat:

Va rog mult ziceti-mi niste Metinuri super faine.Am jucat o sumedenie(european hammer, pvp,ro,matrix,longju, lunaris online, regal etc.).De data asta vreau un metin super tare ca un gen Inushi daca il stiti va rog mult dau funda sa fie PVP si sa aiba 6/7

2 răspunsuri:
| catalindd a răspuns:

Salut... poti intra pe un metin super tare se numeste metin2 OverRun rate 800% lv maxim 127 intra si distreaza-te uite linkul : http://www.metin2overrun.tk/

| Tarcatu explică:

Off.Frate dar citeste intrebarea pana la capat, vreaun ca METINU sa fie PVP FULL nu PVM-PVP Dupa cum m-am uitat la clasament putini au 127, scuze dar vreau un mt pvp.