| cosminvalerian a întrebat:

Voi ce ati alege dintre : Amnesia The Dark Descent si Penumbra Black Plague? De ce?

Funda!

3 răspunsuri:
| x3NoM a răspuns:

Hmm. Sunt un mare amator de jocuri si pot spune ca ma pricep cat de cat la ele... Eu le-am jucat pe amandoua, dar cel mai mult mi-a placut amnesia, de ce? pentru ca are grafica buna si gameplay stralucit happy

| kiruxi97 a răspuns:

Amnesia The Dark Descent pentru ca are o grafica mai buna.

| Killeramaster a răspuns:

Amnesia:The Dark Descent. E mai fain + are multe puzzle-uri + nu mă plictisesc niciodatălaughing) + pentru mine nu e horror. big grin