| oOSkyTeamOo a întrebat:

Salut, TPU!

Voi pune o intrebare la care sigur nu-mi veti raspunde, dar totusi o voi posta, fiindca speranta moare ultima happy.

De cateva zile joc FusionFall ( de plictiseala ) si imi cere la o misiune sa omor 4 " Soulo Shells " si nu i-am gasit nicaieri straight face.

ATENTIE! : " Soulo Shells " nu " Soulo "!

VA ROG SA-MI RASPUNDA DOAR CEI CARE JOACA SAU AU JUCAT FusionFall SI NU VREAU RASPUNSURI IDIOATE... VA ROG DIN SUFLET, FIINDCA AM MARE NEVOIE!

Va multumesc anticipat si promit ca dau FUNDA celui care imi da locatia corecta unde se afla " Soulo Shells "! happy

1 răspuns:
| LetalShot a răspuns:

Soulo shells sunt verzi se ascund trebuie sa ii cauti peste tot