| Ovysoru a întrebat:

vreau sa imi cumpar assassin's creed unity și syndicate si am aceasta configuratie:
-procesor:AMD Fangrytm)-6100 six-core 3.3 ghz

-RAM: 4GB (vreau sa imi mai bag 4 GB)

-placa video: AMD Radeon HD 7700 (4GB și 128 biti )

O sa îmi ruleze jocurile la cerințe minime/medii? (Cu 8 gb RAM) Assassin's creed black flag ma joc la la cerinte high!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Dupa cerintele jocurilor nu ar trebui sa mearga pe pc-ul asta DAR daca zici ca black flag merge pe setari maxime atunci cred ca ar trebui sa mearga la LOW, oricum nu te-as sfatui sa cumperi acele jocuri pana nu le probezi de la vreun prieten!
Inca ceva : nu stiu cum e A C Sindicate dar acum joc Unity si pot sa-ti spun ca jocul e foarte bun DAR iti faci 1000 de nervi cu ea pentru ca nu e optiminizat pe pc destul de bine.
Ce vreau sa spun cu asta e ca NU raspunde la comenzi(taste) cum ar trebui, ba cu intarziere, ba nu raspunde deloc etc, deci e foarte naspa asa ca mai bine ia altceva! Bafta!

1 răspuns:
| MiddyMo a răspuns:

Assassin's Creed Syndicate Requirements Minimum:

CPU: Intel Core i5 2400s @ 2.5 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
RAM: 6 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8.1, Windows 10(64bit versions)
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 660 or AMD Radeon R9 270 (2GB VRAM with Shader Model 5.0)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 50 GB

Assassin's Creed Unity Requirements Minimum:
PU: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD Phenom II x4 940 @ 3.0 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
RAM: 6 GB
OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
Video Card: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
Sound Card: Yes
Free Disk Space: 50 GB

Compara cu ce ai tu acumwinking Bafta