| DrakeBoy a întrebat:

Vreau sa imi deschid un canal de Youtube de gaming.Imi dati ceva programe bune de editat si filmat gratis? Si ceva idei de jocuri mai populare asa ca sa prinda repede. Poate si cateva sfaturi pentru inceputwinking

Răspuns Câştigător
| Anonim0506 a răspuns:

Filmora Go, Videoshop
Cauta sa interezezi si sa nu faci sa se plictiseasca oamenii.

1 răspuns:
| ImiBatJocDeVoi a răspuns:

Jocuri ai putea sa faci ce va aparea nou acum: bf 2, battefield 1 mai poti sa joci cs:go, overwatch, gta 5, lol, dota, friday 13th, wow(nu prea),