| CATALYN53 a întrebat:

Vreau sa imi fac si eu un server de sa-mp roleplay.Am descarcat unul gata facut de pe net dar este pe 0.3d.Cum ii pot face un update la 0.3x? Ce fisiere imi trebuie?(Daca puteti sa imi dati un link de download pentru ele).

1 răspuns:
| BdyBluu a răspuns:

Daca te intereseaza...sambata eu si un prieten ne deschidem server de samp RP hostat pe 2 luni. Daca vrei poti sa vi la noi... poate primesti ceva. Serverul apartine comunitatii mele www.bmizone.forumz.ro (e noua). Daca vrei da-mi add : Bogdii.bluu@yahoo.com