| asdf645gdvhrjf a întrebat:

vreau sa imi iau un playstation 4 luna care urmeaza si as vrea sa imi spuneti niste jocuri super tari din toate categoriile! (Inafara de GTA 5 si watch dogs 2 )

3 răspunsuri:
| Vlăduț_Vlad_2002 a răspuns:

Fifa 17, Mafia 3 si Far Cry Primal.

| andreiITB a răspuns:

Incearca diablo 3 reaper of souls eu unul il am si chiar daca la inceput pare plictisi tor mai tarziu este super tare. daca nu atunci uncharted 4

| Ioana_Clara_1980 a răspuns:

Am si eu ps4, si xone(xbox one) si am jucat de 6 ori until dawn. E horror putin, dar e de actiune. Uncharted 4, the last of us.