| 5uMMeR a întrebat:

Vreau sa imi promovez si eu grupul de gaming pe facebook : https://www.facebook.com/groups/418751388299201/
Ma rog, acum sa trecem la intrebare, cum pot aduce mai multi membrii in el? Adica pun linkul pe alte grupuri populare, etc...Acum are aproape 300 de membrii, dar vreau sa ajunga cat mai mare.
Cam atat...cel mai bun primeste un os! ( funda )

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

Am eu o idee... adauga-ti toti prietenii, si fa un giveaway cu ceva cand ajungi la 1000 de membrii, si spune-le sa invite prietenii lor... si asa faci rost de mai multi. Sper ca te-a ajutat!