| stefan1999 a întrebat:

vreau sa ma ajutati daca stiti:Nu imi merge Minecraft deoarece am windows 7 si nu am modul OpenGL si nu stiu ce sa mai fac dati-mi va rog vreun driver de catalyst sau ceva va rog!

2 răspunsuri:
| BlureShadow a răspuns:

Incearca asta, e official si e auto-detect :D http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Pages/auto_detect.aspx

| asdfbc a răspuns:

Am Windows 7 si am avut aceeasi problema.Descarca 3Dp CHip. Dupa instalarea programului o sa iti apara undeva numele placii tale video.Dai pe numele ei apoi descarci ce iti da acolo.Mie mi-a mers.Bafta! Funda?