| LuciWv a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un server de Counter-Strike Mod:Respawn

Am cautat mai multe firme de hosting

As vrea sa stiu daca vsHOST.ro este o firma serioasa care se tine de cuvant si ajuta clienti la nevoie.

Nu vreau raspunsuri de la cineva care habar n-are, doar daca stiti.
Mi s-a parut cam mic pretul pentru asa oferta, 1000 fps, 32 sloturi si alte chesti nu mai stiu ce, la doar 8, 09euro,deci mi s-a parut ceva ce doar Qualiti-Host ar oferi,si toti stim ca Qualiti este cea mai proasta firma de host.

P.S. pentru administratori sau moderatori, am mai pus odata aceasta intrebare, 0 raspunsuri, am repuso si sper sa gasesc ceea ce caut.

Dau funda + Vot

3 răspunsuri:
| MagicOneT a răspuns:

Exista server de cs, 1000fps, 32 sloturi si la 5 euro. Cei de la vshost.ro par seriosi, oricum daca vezi ca nu tine sv-ul si pica mereu, te muti la alti... Eu personal aleg toolz.ro, firma serioasa, chiar daca costa 90 lei pe luna sv de 32 de sloturi, nu pica niciodata, acum depinde de ce resurse dispui...

| iqh a răspuns:

Recomand ovinetwork.ro

| 18021994 a răspuns:

Recomand www.69host.ro este o firma serioasa.