| KoNeTi a întrebat:

Vreau sa-mi faceti 2 categorii : Jocuri Online si Jocuri Singleplayer si la fiecare categorie spuneti-mi niste jocuri faine. Preferabil 20+. Multumesc anticipat. Dau Fundoaie

1 răspuns:
| AcidBoy a răspuns:

Poi online : Smite, League of Legend, War of Immortal, Eden Eternal, Age of Wulin, Micro Volts, Dragon Nest

SinglePlayer: BloodRayne, Amnesia the dark descendent, King's Bounty armored princes, King's Bounty warrior of noth, GTA ( toate ) Si cam atat... Funda :3