| mircea_8413 a întrebat:

vreau sa-mi spuneti cel mai bestial metin 2 pvm
NU VREAU PVP sa fie FARA HAMACHI
sa CRESTI USOR sa AIBA EVOLUTI iteme geniale
SA FACI BANI USOR
dau funda big grin

9 răspunsuri:
| LoveMetin2 a răspuns:

Metin2Magistral
Metin2GL-PVM-Fun
Dami un like si funda:P
http://youtu.be/r2efT6V2o-4

| AmXjKr a răspuns:

Salut. Cele mai tari metin-uri sunt:

lunaris mt2
mondial mt2

| mircea_8413 explică (pentru LoveMetin2):

Eu vreau un metin care sa aiba iteme super sa poti evolua itemele sa faci bani usor sa cresti usorwinking

| William a răspuns:

Metin2 gravity.

| mircea_8413 explică (pentru William):

O sa il incerc dar dupa rate [100...]nu cred ca, cresti bine

| William a răspuns (pentru mircea_8413):

laughing cred ca e off serveru.

| mircea_8413 explică (pentru William):

Da-mi altu ca e nasol are ev dar ca sa evoluezi iti trebuie chesti care cad la dragoni n-are fms ce dq e praf mtu de abia cresti altu
si sa fie usor la evoluat rate maricele

| William a răspuns (pentru mircea_8413):

Mai usor de atat vrei? Pai frate daca si ala ti se pare greu invata metin. Poti sa faci lvl 90 intr-o zi pe ala si fara fms.

| mircea_8413 explică (pentru William):

Ma u te-ai uitat macar ceti cere sa ev un *** iti cere chesti care cad la dragoni *** mea si cresti si greu are rate de *** cu rate bune uite un exepmplu joaca u meitn2steel.in si vb dupa aia sa vezi ala metin adevarat sau metin2energy in genu ala vreau