| Iph0n3 a întrebat:

Salut TPU! Vreau sa sparg si eu un cont depe un metin! Imi puteti lasa linkurile de la download si cum se foloseste acel hack? Funda!

Atentie!
-Fara plata!
-Fara virusi!

Multumesc!

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Cum sa spargi contul >? -_-
Deci ceea ce ai auzit tu ca se vorbeste in privinta cu spartul coturilor e cam asa:
-Niste copii au fost pacaliti si au dat contul lor fara sa vrea la altii care i-au pacalit inteligent, apoi aia s-au plans ca li s-a spart contul.
Deci nu este hack de asa ceva, cum dracu sa fie hack sa spargi contul ma? tu cand scrii aici ceva gandesti?
Daca vrei hack pe metin2 incearca kik/1hit kill si 3xDmg!
Merge numai pe metin2privateServer hackul!
Bafta...