| Complicat a întrebat:

Vreau sa stiu care din cele 3 laptopuri e mai bun, in special la partea de gaming!
1. Laptop Lenovo 15.6" Essential M5400, Procesor Intel® Core™ i5-4200M 2.5GHz Haswell, 8GB, 1TB + 8GB SSH, GeForce GT 740M 2GB, Finger Print Reader

2. Laptop ASUS 15.6" X550LN-XX099D, Procesor Intel® Core™ i7-4500U 1.8GHz Haswell, 4GB, 1TB, GeForce 840M 2GB

3. Laptop DELL 15.6" Inspiron 15 3537, Procesor Intel® Core™ i7-4500U (4M Cache, up to 3.00 GHz), 8GB, 1TB, Radeon HD 8850M 2GB

Răspuns Câştigător
| catalin542000 a răspuns:

Salut da ai dreptate al 3-lea laptop Dell este cel mai bun 1 la mana are procesor i7 si frecventa GHZ este mai mare fata de primul laptop 2 la mana placa video, ramul si hdd sunt la fel.
Al 2-lea laptop este cel mai mic la putere deci el nu este bun pentru gaming.
Primul laptop Lenovo avantajul lui este ca are ssd si se aprinde windows-ul mai repede iar al3-lea laptop nu are ssd si se aprinde un pic mai greu dar in schimb 1 laptop nu este bun pentru gaming ca ssd-ul este de stocare nu de gaming.
Al treilea laptop este bun pentru gaming.
DA sunt SIGUR al 3 laptop este cel mai bun din toate care le-ai scris.Deci daca vrei un laptop de preferat cel mai bun este al3-lea pentru gaming. FUNDA?

1 răspuns:
| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ultimul Dell e cel mai ok