| Hardy2000 a întrebat:

vreau sa stiu cateva lucruri:
1)Vreau un link de unde iau trade hack (si sa-mi spuneti cum sa fac sa mearga)
2)Trade hack merge numai pe metin2 ro?
Si cam atat va rog la 1 sami zice cum ati facut si voi
, MULTUMESC raspunsu care ma ajuta sa-mi mearga trade hack primeste funda MARE

1 răspuns:
| Cosminel25 a răspuns:

Incearca by zail e functionabil 100% cum faci sa mearga? simplu dupa cel dowlandezi dupa net dai pe el si apare negutu dar al bagi chestia aia in metin2 merge pe orice mt tu dai apcept doar la tine si gata ai itemul dorit daca n-am explicat bine terog sa-mi spui