| Fulbaster a întrebat:

,vreau sa va intreb cum pot sa deblochez personajele in naruto arena ( http://www.naruto-arena.com/ )
Am auzit ca trebuie sa fac misiuni , dar eu am facut misisuni si ni mi-a deblocat personajele.Primul raspuns BUN primeste funda , ca sunt disperat!

1 răspuns:
| AnutzaMika a răspuns:

Și eu mă joc!
Vezi unu' de level 1 cu caractere de level 40 și crezi că vei pierde.
Ei' bine aceia sunt unii de level mare care și-au dat restart cont fiindcă s-au plictisit.
Baftă la deblocat caractere, prietene!