| Haşa07 a întrebat:

Vreau sa va spun:
Nu-mi mai merge niciun Counter-Strike, le-am incercat pe toate! :-(
Cand intru pe joc imi merge dar cand inctu pe mape sa ma joc cu boti s-au sa ma joc Multiplayer nu imi merge, mi se incarca pana la jumatate si dupa aceea sa intoarce la meniu!
Ce sa fac? :-(

Răspuns Câştigător
| PopoviciAlex1994 a răspuns:

Scrie in consola unbindall, dupa intra in >Option>Keyboard>si mai jos in stanga ai use default. poate iti merge. de obicei cand se incarca pana la jumate si revine in meniu, este de la un bind.