| raul03 a întrebat:

vreau si eu niste jocuri gen : Ninja Blade, God of War, Devil May Cry, Chaos Legion sau Kingdoms of Amalur Reckoning.
Cele mai bune primesc funda :*

Răspuns Câştigător
| BrOnZuLeTz a răspuns:

Sallut! uite aici niste jocuribig grinead space 2, Prince of persia, the amazing spiderman, Alan Wake American nightmare, DC UNIVERSE ONLINE, SPLINTER CELL CONVICTION si daca mai vrei jocuri scrie pe youtube ''Moldoveanu joaca" si vezi acolo multe jocuri tari. Bafta

3 răspunsuri:
| laurentiu548 a răspuns:

Assassin's creed 1, 2, 3

| raul03 explică:

Nu, scuze dar nu merge laughing Eu am cerut niste jocuri, nu un forum nou unde sunt "pacalit"(nu chiar) sa ma inregistrez...

| cristisick a răspuns:

Incearca Bayonetta 2!