| alexvelea132 a întrebat:

Vreau si eu un metin pvm-pvp adica: sa fie rate max 400 sa iasa din otel-pose-beta, otelu sa nu fie la magazin. bonusuri 15 sabie 15 pumnal 2-3k pv etc. sa faci p singur la armele si armurile beta sa iti trebuiasca upgrade grele sa bati azraelu, gragonu etc pe upp va rog dau funda+ vot cel mai bun raspuns!

1 răspuns:
| mariusspeedy1 a răspuns:

Intra pe 4metin.ro aici poti gasi orice fel de metin vrei pvp pvm rate mari mici etc big grin sper ca ti-am fost de folos funda big grin?