| Adrian_Doaga_2001 a întrebat:

Salut TPU! Vreau si eu un raspuns de ce nu mai merg jocurile de pe aceste site https://resursecs.com/cs-merdiso-1.html mai ales acesta care l-am trimis vreau si eu o intrebare, am incercat sa instalez si cu altceva dar degeaba DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Din cate am inteles nu doar tu intampini aceasta problema, mai multe persoane se confrunta cu aceasta problema daca doresti anume CS 1.6 original il poti instala de pe steamunlocked ( il folosesc de jumatate de an si nu am vreun virus )

| Adrian_Doaga_2001 explică (pentru RazvanLegendaVie):

Am rezolvat nu stiu cum dar am rezolvat...Pur si simplu am dat click stanga pe instalare si dupa am dat*inspecteaza*. Dupa am dat acolo la (a herf-si mai de parte scria instalarea etc)si mi-a mers...Totusi mersi!

1 răspuns: