| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum sa-mi instalez 'Flash Player' corect, adica am tot incercat sa-l instalez... si vreau sa zic ca l-am instalat de cel putin 5 ori, dar degeaba. Cand intru intr-un joc sau pe anumite site-uri in care am un video. imi apare 'Adoble Flash Player'. Vreau un raspuns mai explicit despre cum sa-mi descarc acest program.

Răspuns Câştigător
| 50Grey a răspuns:

Http://get.adobe.com/flashplayer/
inchide browserele in timpul instalarii.
Good Luck.

1 răspuns:
| Ionutzu_6007 a răspuns:

Scrii pe google install flashplayer te baga pe un site care il ia si il instaleaza automat sau cv de genu