| Denys99 a întrebat:

Vreau un server privat de metin2 Pvm frumos sa fie level maxim 99 sau 127 maxim ratele intre 500%-100%.

4 răspunsuri:
| Yasmine1999 a răspuns:

Digital metin2 / Un metin super tare in romana
Level Maxim 120
Otel la magazin, batalie
Banii ii faci destul de repede la fel ca si levelul
La lvl 70 iti da 6 pietre curcubeu pentru magii P
Ghiarele si balantele sunt cele mai importante! cad la lazi, cufere lumina lunii (dar rar), sau la dragoni!
La lvl 90 iti va da 2 gheare si 2 balante la care iti cere sa faci o misiune sa omori 100 de playeri si iti da iar 10 gheare si 10 balante
Sa sti ca ele se prescurteaza G /B sau 1/1. 2/2 depinde cate vrei!
SUCCES
FUNDA?

| piTiCcu a răspuns:

Metin2 Prometeus.

| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 GX

| Rares_Barahtian_1997 a răspuns:

Metin 2 black magic