| anonim_4396 a întrebat:

Zicetim si mie niste site (hosturi/jocuri/browser/premium) ceva in care pot dona prin credit card cu modalitatea de plata prin www.ogone.com

Răspuns Câştigător
| SweetyBoy a răspuns:

Salut prietene uite nu de mult am aflat si eu de MarketGlory.Com e un joc de strategie economica politica etc faza e ca nu e musai sa donezi ci poti sa si retragi bani incasati in joc in bani reali prin pre-pay sau card bancar daca te intereseaza intra si tu si lamurestete.
Bafta.
ps: sper sa iti fie de folos raspunsul meu

1 răspuns:
| Smon a răspuns:

Alte jocuri care pot dona prin www.ogone.com