| upsssss a întrebat:

Trebuie sa îmi resetez telefonul, am un Nokia lumia 520 si o sa mi se stearga my talking tom... Am ajuns la nivelul 83 si mi-ar părea rău sa încep iar jocul. Din cate stiu sunt conectat la Facebook. Cred doar...va rog sa mă ajutati cum pot sa îmi continui jocul si după resetarea telefonului. Daca sunt conectat, pot sa îmi resetez telefonul si când o sa îmi descarc jocul o sa îl pot continua? Daca da va rog sa îmi spuneti cum pot sa mă asigur ca sunt conectat cu facebook-ul in joc. Va mulțumesc si o sa apreciez fiecare răspuns.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu l-am sters si cand l-am reinstalat am pornit-o de la nivelul anterior. Cand refaci telefonul bagi aceleasi conturi si-ti va recunoaste nivelul.

| upsssss explică:

Tot Lumia ai avut si tu?