| Andutzu01 a întrebat:

Salut tuturor, am nevoie de niste raspunsuri happy
M-am decis sa ma apuc de gameplay si as vrea sa imi raspundeti urmatoarelor intrebari daca se poate :

1. Cum fac ca atunci cand filmez sa mi se auda vocea din microfon?

2. Cu ce program ar fi bine sa filmez?

FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| PciTheGamer a răspuns:

Filmeasa cu OBS https://obsproject.com/ e gratis si e foarte bun.Ca sa randezi adica sa le faci 720p si 1080p adica HD folosete Camtasia Studio 8.Si faza cu vocea am patit-o si eu filmand cu fraps.Incearca sa filmezi cu OBS si problema se rezolva.