| DariusJoker123 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o problema de ce cand intru pe orice server de cs 1.6 mi se blocheaza si da (am reinstalat jocul) #Funda! #Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TripEmanuel123 a răspuns:

Pai si eu am avut aceeasi problema dar cu CS:GO Global Ofensive trebuie sa reduci la setari resolutia mai mica si Shaderele mai mici

Sper ca te-am ajutat

Te rog funda

3 răspunsuri:
| TripEmanuel123 a răspuns:

Fa ce ti-am spus

| DarthNiger a răspuns:

Pai da mai multe detalii, cum vrem sa stim de ce ti se blocheaza daca nici nu explici tot, cum ti se blocheaza? cand intri pe un server, in meniul jocului sau cum? iti apare un mesaj sau ceva?

| DariusJoker123 explică (pentru TripEmanuel123):

Mersi mult!