| kotik_2056 a întrebat:

Salut tuturor...as vrea sa va intreb daca nu stiti jocul unde faci ce vrei, iti cumperi o casa, te casatoresti, faci copii, stringi monede din gradinuta si faci curat, am uitat cum se numeste si nu am terminat jocul dar as vrea foarte tare sa ma joc...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Adeellee a răspuns:

Virtual Villagers? Virtual Famillies?big grin

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Azi gasesti sims 2 si mai tare e sims 3. eu l-am jucat si pe 2 si pe 3(3 =awensome)

| Alessandraaaa a răspuns:

Este vorba de Sims? Acolo stiu ca poti face ceva in genul 3D Real Lifethinking

| Pavel_Anastasia_1972 a răspuns:

The sims free play poti a vea caine casa sot, mama, tata, job, copii enervanti, ETC