| FDGod a întrebat:

Salut tuturor! De curand m-am apucat de metin2 si as vrea sa imi fac serverul meu. Nu vreau sa fie multi playeri. doar eu si poate vreo 2-3 prieteni. Am cautat pe google dar nu am gasit ceva care sa mearga pe windows7 si metinul sa fie in romana/engleza. Deci intrebarea e : stie cineva cum as putea sa imi fac un server de metin2 in romana/engleza pe windows 7 ultimate x64 pe care sa poata juca 3 playeri?
Daca stiti un link catre un tutorial bun lasati-l aici sau daca aveti un server facut sau ceva de genu' contactati-ma la id-u fd_god96@yahoo.com

1 răspuns:
| Alexmre777 a răspuns:

Stiu eu cum se face da mai bine iti dau un site http://www.tutoit.com/ghid-metin2-cum-fac-un-server-privat-de-metin2/#
Sper sa te ajute pe mine m-a ajutat :D fundita :>?