| Alexkz a întrebat:

Salut tuturor... mai nou eu joc Dekaron Global. si mi-am ales clasa de Azure kinght, dar nu stiu unde trebuie sa aplic punctele de skill deoarece vreau sa am dual axe si sunt mai multe skiluri acolo si nu stiu unde trebuie aplicate punctele, cartile pentru DUAL AXE? DAU FUNDA PENTRU CEL MAI COERENT SI BUN RASPUNS DESPRE SKILURI SICUM TREBUIE APLICATE...

2 răspunsuri:
| Frendutau a răspuns:

Incearca te site-ul asta... poate iti este de folos http://2moons.mmosite.com/guide/class/azure_knight.shtml