| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor. Vreau si eu un joc cu Razboaie medievale asemanator Metinului, sau cu Spartani ceva de strategie. Daca stiti ceva va rog lasati raspuns, dau FUNDA. Fara Age of Empires sau Total War 2 pentru ca le stiu deja, multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm... Rust-ul e un joc destul de bun, in care iti trebuie o strategie (sa obtii resurse, sa iti faci un adapost cat mai rezistent, sa ataci alte baze). E chiar foarte interesant daca sunteti mai multi prieteni care il jucati, iar treaba o sa mearga mult mai rapid. Singura problema ar fi ca trebuie sa il cumperi. Daca decizi cumva sa il cumperi, ti-as recomanda sa il iei ori de pe g2a, ori de pe kinguin pentru ca, momentan, nu e la reducere.

2 răspunsuri:
| neamtenz a răspuns:

Warcraft 3, lol, incearca lineage 2, mai bun ca metin X1000