| Anonimusmusmus a întrebat:

Salut
Un coleg si-a facut server de minecraft pe hamachi, iar eu cand ma conectez pe server, intra dar nu se incarca mapa, vad doar soarele fara copac fara nimic si sub mine e negru
De ceee?

Răspuns Câştigător
| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

In primul rand proasta conexiune la internet in al doilea rand lag pe servar si pote din cauza asta nu te lasa sa intri, mi se mai intmpla si mie cateodata dar nu dureaza mai mult de 5-10 secunde ma refer la servare oficeale!

2 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Nu a facut sv bine.

| Moon4Lord a răspuns:

Are internet foarte slab ori tu ori el