| Nimeni1203 a întrebat:

Salut, un prieten si-a cumparat recent un ps4 si am vrut sa imi iau si eu dar xbox one s este mai tentant si nu prea vreau ps4, vreau sa stiu daca imi iau xbox one s si el are ps4 pro putem sa jucam amandoi? gen sa ma joc cu el the crew 2, pubg si jocuri de genu ca daca nu cred ca o sa imi iau si eu ps4 ca sa ma pot juca cu el

Răspuns Câştigător
| UnderVoltage a răspuns:

Suport complet crossplatform au doar Fortnite, Dauntless, Rocket League

2 răspunsuri:
| UnderVoltage a răspuns:

Jocurile enumerate nu au suport crossplatform deci daca iti cuperi xbox nu o sa poti juca cu el.

| Nimeni1203 explică (pentru UnderVoltage):

Dar cod bo3, minecraft, fortnite pot?