| Stancu_Cristian_1998 a întrebat:

vreau si eu sa stiu cum pot juca cu un prieten CS:GO dar sa jucam amandoi intr-un competitiv? Nu sa fim doar noi doi, sa mai fie si altii random dar noi sa apucam amandoi pe server.

Răspuns Câştigător
| OnTopic_ClaudiuOwn_1974 a răspuns:

Faceti un lobby si da invite la prieteni tai... Daca vrei sa joci pe un server intra pe un server cu comanda din consola connect si ipul serverului sau cautal in lista de servere.

1 răspuns:
| FlorinAjutorulThau a răspuns:

Salut,

Fa un Lobby, din sectiunea Play-Create a lobby, dupa trimite-i invitatie in lobby, si de acolo, fa setarile, adica harta pe care vrei sa te joci, si modul jocului. Funda? big grin