| cqzwyn a întrebat:

Va place jocul pes2011? si daca da! cum vi se pare fata de Fifa?big grin

Răspuns Câştigător
| Treble995755 a răspuns:

Mie mi se pare mai misto pes ...in general toate nu numai 2011...pentru ca.in pes sunt foarte reali jucatorii si chiar 80% din faze si joc pentru ca la fel ca pe oricejoc exista buguri deci cam asta ar fi raspunsul meu dar tu alegi ce vrei si te-as sfatui sa sa joci incontinuare pes

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PES 2011 nu este la fel de real ca fifa 2011.In plus la fifa 2011 poti juca atat online cat si offline(cu joystick-uri, alte tastaturi etc.)Fifa 2011 este un joc foarte cooperativ fata de pes 2011.

| cqzwyn explică:

Mie mi se pare mult peste fifabig grin la toate capitolele ...grafica e mondiala:X...merge si pes in retea dar trebuie jocul original