| Andras_Marcel_2002 a întrebat:

Salut, va rog recomandati-mi un pc cu Intel core i3 pana in generația 6, 4 8 gb ram.

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Nou nout/sh? La ce bani. Poti sa-ti iei "orice pc" incadrat in criteriile astea existente. Ce vrei sa-ti ruleze, la ce setari?

| Andras_Marcel_2002 explică (pentru CM7YRE):

Sh pana in 1100lei

| CM7YRE a răspuns (pentru Andras_Marcel_2002):

Si ce vrei sa-ti ruleze, ce jocuri, ce aplicatii? Daca vrei jocuri te incadrezi si la o placa video, daca vrei doar aplicatii te incadrezi mai mult pe procesor. Daca ma hotarasc sa-mi iau altul luna asta te contactez, daca poti urca un pic cu bugetul, am ceva ce-ti ruleaza tot dar nu-l dau "pana in 1100 ron".