| anonim_4396 a întrebat:

Salut, va rog sa-mi dati si mie un link de unde pot lua Windows 7 Ultimate cu licenta(numai daca ati luat voi si stiti ca merge) si Driver Genius Professional tot cu licenta.

2 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Scuze dar sa ai Windows 7 Ultimate gratis nu prea se poate...Ori il ai free care dupa cateva saptamani expira licenta ori il cumperi cu licenta.

| zdrangoi a răspuns:

Cum sa ai Windows cu licenta gratis?
ori il ai cu licenta, adica il cumperi, ori e fara licenta deci "furat" sau "spart" cum se mai zice si il ai gratis.
ceea ce ai scris tu e un "nonsens".
sorry.