| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vand contul meu de steam din motive personale, as vrea mai intai sa precizez ca sa fiu exact si la obiect suma si ce jocuri contine, deci suma este de 20 euro pe Orange, eu, ca sa va spun adevarul am pus 30 de euro pe Orange in acel cont de steam, dat fiind ca toate jocurile de pe el sunt cumparate prin SMS, daca nu ma credeti puteti sa va convingeti ca am pus 30 de euro prin SMS in acel cont de steam accesand aceste link-uri:

http://shop.computergames.ro/jocuri-sms/
http://www.jocuri-sms.net/left-4-dead-uncut-version.html

Mai vreau sa precizez inainte de a va spune si ce jocuri contine ca tot ce este spus nu este nici-o inselaciune, teapa sau cum vreti sa-i spune-ti, doar din motive personale vand acest cont de steam, pentru ce-i interesati vom discuta mai multe pe adresa mea de contact.

A, sa nu uit sa precizez si sa scriu acum, toate dovezile pe care le voi face vor fi la alegerea voastra daca va arat poze facute pentru a va convinge sau cel mai bine pentru a nu fi suspiciuni intrati la mine in pc cu ajutorul programului teamviewer despre care cred ca ati auzit cu totii si cred ca-l si stiti si vedeti contul de steam cu toate jocurile si cu toate reglementarile(copyright-urile) in regula.

Bineinteles, daca doriti puteti schimba parola de la contul de steam direct de pe calculatorul meu cu ajutorul programului teamviewer pentru a nu fi suspiciuni, sa va spun si de pe acum nu cum fac alti asa zisi escroci ca parola nu se poate schimba doar ca ai intrat pe contul de steam si ai schimbat-o, nu, toate astea sunt minciuni, intr-adevar parola ca sa o schimbi trebuie sa fii pe cont dar ca sa o schimbi iti trebuie si un key de confirmare pe care il primesti pe email-ul pe care este inregistrat contul, ce-i care au mai avut cont de steam cred ca stiu despre ce este vorba deja, bineinteles ca daca cumparati contul schimbati si email, password tot de la mine din calculator daca doriti, dar asta doar daca doriti voi, nu vreau sa se inteleaga ca daca schimbati de la mine de pe PC sunt vreun fel de hacker si i-au eu datele sau nu stiu mai ce... cred ca nici daca esti hacker nu se poate face asa ceva cand este vorba sa schimbi parola pe platforma steam sau email-ul sau orice altceva.

Deci, contul de steam contine urmatoarele jocuri:

- Counter-Strike 1. 6
- Counter-Strike: Condition Zero
- Counter-Strike: Condition Zero Deleted Scenes
- Counter-Strike: Source
- Left 4 Dead

Vreau sa spun ca pentru cine crede ca daca le cumpara singur aceste jocuri prin SMS si crede ca iese pana in 20 euro sau mai putin, se inseala, fiecare joc costand 10 euro, deci faceti voi calculele, aveti si dovezile mai sus.

In final, nu stiu ce detalii sa mai dau o sa ramana sa ma contactati la adresa de messenger: send_time21 si sa-mi spuneti daca va mai intereseaza ceva anume, sau nu sunteti lamuriti in privinta/legatura detaliilor, nu stiu ce sa mai zic ramane sa vedem cand ma contactati si vorbim atunci mult mai detaliat sa zic asa.

Youtube video:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu e vina nimanui ca ai cumparat tu jocurile prin SMS.
Pentru potentialii cumparatori: Oferiti-i MAXIM 10 Euro. Primele 3 jocuri le achizitionezi pentru 10 euro, al 4-lea e gratis, al 5-lea a fost la reducere.

| optimizer11 a răspuns:

Vand cont STEAM cu urmatoarele jocuri:

-counter strike 1.6
-counter strike condition zero
-cs condition zero deleted scenes.
Vand contul deoarece m-am lasat si vreau sa scap de el, e original, nu e banat.
Pret de criza 4 Euro Cosmote
Add mihaitza_daniel_sri