| DaDuSH a întrebat:

Salut, vara asta ma duc la bunici si iau calculatorul cu mine (acolo n-am internet) si as vrea sa-mi spuneti niste jocuri single player, gen torchlight, diablo 3, magicka sau shootere (cod sau. altele) sau ceva rpg, open world dar single player big grin
Ms.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Mihai0eu a răspuns:

Crysis(toate),Mass Effect(toate), Syndicate, Nfs(Run, undercover, toate), Assasins Creed, Half life 1/2, Portal 1, 2, GTA IV.

| fifilyta a răspuns:

Chicken invaders,royal envoy,zuma, angry birds, cooking dash, mai cauta pe fish game, sigur o sa gasesti multe jocuri ca eu numai de acolo mi le decarc! big grin